Pro ranní svěžest

16. září 2014 v 15:06 |  ostatní texty
Není lepšího probuzení, než se hned po ránu osvěžit drobnými kapkami chladné vody, povzbuzujícími krevní oběh. První krůčky dne v třpytivé rose nejsou ovšem dosažitelné pro každého, a proto vám zcela nezištně nabízím níže uvedený návod ku zřízení domácího osvěžovadla pomocí nepatrné a finančně zcela nenáročné úpravy vašeho WC.
Potřeby: 1ks WC s nádrží umístěnou volně v prostoru (nezazděnou)
1 malá dírka v přívodní hadičce k nádrži
Nechce-li se vám čekat dvacet let jako nám, až se dírka utvoří sama, můžete jejímu vzniku napomoci. Pamatujte si: čím menší otvor v hadičce, tím výše bude fontánka stříkat.
Máte-li WC umístěné v pečlivě vykachličkované koupelně, získáte zároveň i pěkné brouzdaliště, za které vás dítka odmění radostným výskotem. Nemáte-li doposud dítek, vaši domácí mazlíčci ocení snadný a celodenní přístup k čerstvé vodě.
A to ještě nejsou všechna positiva!
Již nikdy se nepřiploužíte do práce v polospánku, myslíce především na pořádný lógr, nýbrž vběhnete do dveří s jásavou písní na rtech a se svaly zahřátými ždímáním hadru a vyléváním kbelíku.
A proto neváhejte ani den s pořízením tohoto levného a i méně manuálně zručným lidem dostupného domácího WC osvěžovadla!
(Podle skutečné nedávné události.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama